KONST / Litografier / Färglitografier 7696095
nr 769 6095
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografier, 2 st. Björn Lindroth, kustmotiv, signerade, motivets mått: 44x34
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:20:32
1/8 12:40:28
200 kr
6/8 14:50:43
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth